PÁR SLOV O MNĚ ...

Vystudovala jsem psychologii v kombinaci se speciální pedagogikou na Karlově univerzitě v Praze. Vedle studia jsem se intenzivně připravovala také na profesi psychoterapeutky.

Téměř 20 let pracuji v komerční sféře, kde se věnuji marketingovému výzkumu a konzultacím, připravuji a facilituji strategické workshopy pro naše významné klienty (Kantar CZ). Právě tuto zkušenost často využívám při práci s manžery v psychoterapii, neboť si sama uvědomuji, jaká specifika komerční sféra přináší.

Těší mě také přednášení studentům psychologie na mé alma mater, i zde se věnuji především psychoterapii a v oblasti výzkumu potom oblasti psychického traumatu.

V roce 2006 jsem spolu se svými kolegy založila organizaci Rafael Institut, která se zaměřuje na prevenci a léčbu psychického traumatu a vzdělávání budoucích odborníků v této oblasti. V jejím vedení jsem doposud.

Ráda spolupracuji s neziskovými organizacemi např. formou odborných konzultací, lektorováním kurzů či workshopů nebo jako psycholožka při výběrových řízeních. Sama jsem v neziskovém sektoru začínala v počátcích mé profesní kariéry a právě zde jsem přijala za své hodnoty, které mě provázejí celým mým životem. 

Dříve jsem také pracovala jako psycholožka v Armádě ČR a v několika neziskových organizacích (Člověk v tísni, Organizace pro pomoc uprchlíkům, Nadace Terezy Maxové aj.). 

Odborné vzdělání

Akreditovaný výcvik: Komplexní psychoterapeutický výcvik v psychoterapii (SUR) - sebezkušenost, teorie, supervize

Více než 300 hodin skupinové psychoanalýzy u ak. malířky Kamily Ženaté

Kurz: "Krizová intervence" (Remedium)

Kurz: "Tělo a krize" (Remedium)

Kurz: "Trauma terapie zaměřená na práci s tělem" (Eli Weidenfeld)

Kurz: Certified Scrum Master (Scrum Alliance)

Supervizní výcvik (ČIS) - právě probíhá

ČLENSTVÍ V ODBORNÝCH SPOLEČNOSTECHČeská asociace pro psychoterapiiRafael Institut


Českomoravská psychologická společnost