PÁR SLOV O MNĚ ...

Jaké mám odborné zázemí?

Vystudovala jsem psychologii v kombinaci se speciální pedagogikou na Karlově univerzitě v Praze. Vedle studia jsem se intenzivně připravovala také na profesi psychoterapeutky. V současné době se vzdělávám v supervizi. Soukromou psychoterapeutickou praxi mám již více než 10 let. 


Čemu se profesně věnuji?

Těší mě pracovat s klienty v soukromé psychoterapeutické praxi, ráda se ale také věnuji budoucím profesionálům v našem oboru:

  • Téměř 20 let jsem pracovala v komerční sféře, kde jsem se věnovala marketingovému výzkumu a konzultacím, připravovala jsem a facilitovala strategické workshopy pro naše významné klienty (Kantar CZ). Právě tuto zkušenost často využívám při práci s manžery v psychoterapii, neboť si sama uvědomuji, jaká specifika komerční sféra přináší.
  • Těší mě přednášení studentům psychologie na mé alma mater, kterou je Katedra psychologie na PedF UK. Zde se věnuji především psychoterapii a v rámci svého doktorského studia oblasti psychického traumatu. Se studenty se potkávám také jako poradkyně v Akademické poradně.
  • V roce 2006 jsem spolu se svými kolegy založila organizaci Rafael Institut, která se zaměřuje na prevenci a léčbu psychického traumatu a vzdělávání budoucích odborníků v této oblasti. V jejím vedení jsem doposud a působím zde jako výcviková terapeutka, lektorka a supervizorka.
  • Jsem k dispozici současným a budoucím psychoterapeutům jako mentorka a supervizorka.
  • Ráda spolupracuji s neziskovými organizacemi např. formou odborných konzultací, lektorováním kurzů či workshopů nebo jako psycholožka při výběrových řízeních. Sama jsem v neziskovém sektoru začínala v počátcích mé profesní kariéry a právě zde jsem přijala za své hodnoty, které mě provázejí celým mým životem. 

Odborné vzdělání

Výcvik v Biosyntetické psychoterapii (ČIB) - právě probíhá (akreditovaný výcvik)

Supervizní výcvik (ČIS) - právě probíhá (akreditovaný výcvik)

 Komplexní psychoterapeutický výcvik v psychoterapii (887 hodin, Systém psychoterapeutickéhovzdělávání SUR z.s.) - sebezkušenost, teorie, supervize (akreditovaný výcvik)

Více než 300 hodin skupinové psychoanalýzy u ak. malířky Kamily Ženaté

Kurz: "Krizová intervence" (Remedium)

Kurz: "Tělo a krize" (Remedium)

Kurz: "Trauma terapie zaměřená na práci s tělem" (Eli Weidenfeld)

Kurz: Certified Scrum Master (Scrum Alliance)

ČLENSTVÍ V ODBORNÝCH SPOLEČNOSTECH

Rafael Institut z.s.

Česká asociace pro psychoterapii

Český institut pro supervizi

Českomoravská psychologická společnost